Edit Content

Gizlilik Sözleşmesi

Bu www.basakkarasu.com web sitesini ziyaret etmeniz vasıtasıyla sunulan hizmetlerden ve paylaşılan bilgilerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu gizlilik sözleşmesinde belirtilen şartlara tabidir.

 

www.basakkarasu.com web sitesini ziyaret etmekle işbu Gizlilik Sözleşmesi’nde belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

 

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması
Uzm. Dr. Başak Karasu hastalarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgi (isim, soyisim, adres, yaş, e-posta, telefon) ve resimlerini talep etmektedir. Toplanan bu kişisel bilgi ve resimlerden elde edilebilecek veriler, dönemsel tedavi kampanya çalışmalarında ve hasta Uzmillerine yönelik özel tedavilerinin kurgulanması ve sınıflandırılması çalışmalarında Uzm. Dr. Başak Karasu Kliniği bünyesinde kullanılmaktadır.

 

Uzm. Dr. Başak Karasu www.basakkarasu.com sitesinin iletişim formlarından topladığı tüm bilgileri, söz konusu kullanıcının haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamaktadır. Tedavi ve bilgilendirme faaliyetleri dışında hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.

 

Uzm. Dr. Başak Karasu e-posta adresleri ve iletişim formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde ziyaretçilerin site kullanımı sırasında hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Herhangi bir kişisel tehdit içermeyen bu istatistiksel veriler, hastalara daha özel ve kusursuz bir bilgi alma deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

 

www.basakkarasu.com sitesinin hasta ve ziyaretçi bilgileri ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi durumlarında ilgili mevzuat gereği resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

www.basakkarasu.com site ziyaretçilerinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Uzm. Dr. Başak Karasu Kliniği çalışanları ve iştirakçileri ulaşabilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları kullanması mümkün değildir.

 

İnternet ortamının yapısı gereği www.basakkarasu.com sitesindeki interaktif formlar aracılığıyla gönderdiğiniz kişisel bilgileriniz internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğabilecek zararlarınızdan Uzm. Dr. Başak  KARASU, çalışanları ve iştirakçileri sorumlu değildir. Başkalarının yasal olmayan şekilde bilgilerinizi kullanması durumundaki maddi manevi tazminat hakkı sizdedir.

www.basakkarasu.com web sitesi aracılığıyla toplanan tüm kişisel bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanmaktadır.

 

Site Kullanım Şartları

1- Fikri Mülkiyet ve Telif Hakları
www.basakkarasu.com sitesinin tüm hakları Başak Karasu aittir.

 

Bu web sitesinde yayınlanan tüm içerikler (hizmetler, bilgiler, dökümanlar, resimler vb.), ulusal, uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmelerle korunmaktadır. Web sitesinde yer alan her türlü bilgiler; www.basakkarasu.com sitesinin tamamı ya da bir bölümü değiştirilerek kullanılamaz. Ancak kaynak belirtilerek kullanılmasına izin vermektedir. Tasarım ve yazılım dahil olmak üzere sitedeki hiçbir modül ve içerik izin alınmadan değiştirilemez, kopyalanamaz, postalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir alan adına yüklenemez, iletilemez ya da dağıtılamaz.

 

2- Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi
– www.basakkarasu.com herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce / sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, bilgi ekleme ya da yenileme hakkı saklıdır.

– www.basakkarasu.com içeriklerdeki bilgi ve Türkçe hatalarından sorumlu tutulamaz. Web sitesinin tüm sayfalarında her türlü değişiklik ve yenilik yapabilir. Site üzerindeki değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış ya da bilgi hatasından dolayı www.basakkarasu.com sitesi sorumlu tutulamaz.

 

3- Başka Sitelere Verilen Bağlantı Linkleri
www.basakkarasu.com sitesi başka bir sitede yayınlanan içeriklere doğru ve gerekli gördüğü takdirde link verilebilir. Bu bağlantıların amacı site ziyaretçilerine en iyi bilgiyi vermeye çalışmaktır. Kullanıcılar site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde www.basakkarasu.com sitesinin hiçbir güncel kontrolü olmadığı için linklerin ulaşabilir olduğundan sorumlu olmadığını ve bu kaynaklar üzerinde bulunan hiçbir içerik, reklam ya da ürüne kefil olmadığı beyan eder.

www.basakkarasu.com sitesi bağlantı verdikleri web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında kullanıcılara bir garanti vermez. Bu nedenle bağlantı (link) verilerek gittiğiniz sitelerin gizlilik ilkelerini mutlaka okuyunuz.

 

4- Kullanıcı Bilgileri Hakkında
www.basakkarasu.com web sitesi aracılığıyla vermiş olduğunuz Ad, Soyad, Tel, Adres, Hastalık, Yorum, İyileşme Hikayesi gibi bilgilerinizi www.basakkarasu.com ile bağlantılı sağlık ve tedavi merkezleriyle paylaşılmasını ve kullanılmasını kabul etmiş sayılırsınız. Bahsedilen bilgiler doğrudan ya da dolaylı olarak ilgili bulunan bir durumda uygulamadaki kural ve düzenlemelere göre www.basakkarasu.com çalışanlarına aktarılabilir.

 

5- Haklar ve Sorumluluklar
www.basakkarasu.com kendi web sitesinde verilen bilgilerin yanlış kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı ve özel sonuç niteliğindeki zararlarından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Estetik, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Başak Karasu’nun www.basakkarasu.com web sitesinde yer alan tüm içerikler bilgilendirme amaçlı üretilmiştir. Kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Verilen bilgileri doktorunuza danışmadan uygulamayınız. Kullanımı durumundaki tüm sorumluluk tarafınıza ait olacaktır.

www.basakkarasu.com sitesine girmeden önce site kullanım şartlarını okuduğunuzu ve onayladığınızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık olduğu takdirde işbu web sayfasında bulunan tüm kayıtların Hukuk Mukameleleri Kanunu’nun 193. maddesine göre tek ve gerçek münhasır delil olarak kabul edileceği ve anlaşmazlıkların çözümünde İstanbul mahkemelerinin yetkili olduğu www.basakkarasu.com web sitesine giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

www.basakkarasu.com sahibi Uzm. Dr. Başak Karasu sitede bilgileri yer alan 3. kişilerin/kurumların ihmal ya da diğer sebeplerle hata, kesinti, kayıp, iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha, izinsiz kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi ve kullanılması hususunda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

 

6- Kullanıcı Güvenliği
www.basakkarasu.com sitesinin topladığı tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Kullanıcılar tarafından doldurulan iletişim, randevu, yorum, teşekkür ve şikayet formları iletilme sırasında şifrelenerek SSL teknolojisiyle korunmaktadır. Kullanıcı verileri tarafımıza ulaştıktan sonra gizlilik standartlarında korunmaktadır.

– www.basakkarasu.com sitesinin kullanımından doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir maddi / manevi zararlarınızdan sorumlu tutulamaz.
– www.basakkarasu.com web sayfasının tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır.
– www.basakkarasu.com web sitesinin tüm hakları Uzm Doktor Başak  KARASU’a aittir.

 

www.basakkarasu.com sitesini kullanarak bu sayfada tarafınıza belirtilen hükümlere bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlara bağlı olmak istemiyorsanız web sitesine erişimi kesebilir ve siteyi kullanmayabilirsiniz. Uzm. Dr. Başak  KARASU’ın www.basakkarasu.com sitesinin gizlilik sözleşmesinde ve site kullanım şartlarında her zaman değişiklik yapabilir. Tüm güncel değişiklikleri de site ziyaretçileri peşinen kabul etmiş sayılır.

 

Uzm. Dr. Başak Karasu– www.basakkarasu.com web sitesinin gizlilik sözleşmesi ve ziyaretçi site kullanım şartlarıyla ilgili tüm sorularınız/görüşleriniz/itirazlarınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak tarafımıza ulaşabilirsiniz.